18 Eylül 2013 Çarşamba

Burberry Prorsum Front RowFashion Month tüm hızıyla devam ediyor, daha 2 şehir bitti ama biz şimdiden yorulduk. Trendler, isimler, modeller, tasarımcılar, after partyler derken takip etmesi bile bu kadar yorucuyken bu işi görev edinip senenin sadece defile zamanlarında ortaya çıkan, çok tartışılan "attention whore" da denilen sokak modası fotoğrafçılarını avlayanları saymazsak bazı defile izleyicileri gerçekten defile kadar dikkat çekici ve şık. 


Londra takviminin en önemli defilelerinden biri olan Burberry Prorsum, ön sırasında oturanların şıklığı ve kalitesi ile de neden en önemli defilelerden biri olduğunu kanıtlamış oldu.

Kalem eteklerin önlenemez yükselişini de kolayca gözlemleyebileceğimiz davetlilerin arasında Miroslava Duma ve Elena Perminova gibi meşhur Russian Pack'in en şıkları da vardı. Tabi İngiliz şıklığının vücut bulmuş hali Sienna Miller, moda dünyasının kraliçe arısı Anna Wintour ve sade tarzı ile her zaman en şıklar listesinde yer alan Olivia Palermo'yu da unutmamak lazım.


Hiç yorum yok: