16 Aralık 2011 Cuma

Ayak Fetişi

Hatırlar mısınız bilmem, bir ara Megan Fox'un elleriyle kafayı bozmuştuk. Aman ne kadar da çirkinlermiş, yazıkmış o kadar güzel yüze ve vücuda falan filan... O kadar konuşulmuştu ki bu mevzu, bana bile gına gelmişti.
Sonra bugün çok alakasız bir şekilde aklıma, kış aylarında ortaya ayaklarını çıkartmak zorunda olmayan kadınların mutluluğu ve hala kırmızı halı eventlerinde bantlı ayakkabılarıyla salınan Hollywood yıldızları geldi. Küçük bir araştırmadan sonra bulduklarımı sizinle paylaşayım dedim. Ama bir şeyler yiyorsanız filan bırakın...


Tüm sinema sektöründe ayak fetişi bilinen Quentin Tarantino'da aşırı derecede astigmat olduğunu düşünmeme neden olan Uma Thurman ile başlıyoruz. Ayak fetişi olan bir insan nasıl olur da bu kadını bir sürü filminde oynatır ve hep çıplak ayak sahneleri verir. Kill Bill'de ayaklarını oynatmaya çalıştığı sahneden iki görüntü tam olarak ne demek istediğimi anlattı sanırım.


Iman, Katie Holmes ve Paris Hilton da dünyada mümkün olduğunca az düşman edinmesi gereken kadınlar. Herkes başlarına baksın bence, ayaklarına bakan olmasın. Olursa sorun var demektir. Bu arada Paris'in ayakları da 41-42 numara...


Çılgın zamanlarından korkunç bir görüntüyle Britney Spears'ı takdim ederim. fotoğraf iğrenç olmuş ondan da kaynaklanıyor olabilir bu felaket ama o pozu da vermemesi lazım. Sanki Dita Von Teese yani...Bakalım yukarıdaki korkunç ayakların sahibini tahmin edebilecek misiniz? Bu kendisi -kimilerine göre pek olmasa da- güzel, ayakları facia ünlü kim acaba? Ayaklardan değilse de ayakkabılardan tanıyacak olanlarınız vardır kesin...


10 yorum:

Adsız dedi ki...

Victoria Beckham tabii ki :) acik ayakkabili o kadar az goruntusu var ki hemen fark ediliyor sevgiler ipek

Didem Antebi dedi ki...

Evet ipekcim, doğru tahmin tam üstüne bastın;)

yesim dedi ki...

Çok eğlenceli bir post olmuş :-)) sevmediğim ayaklarıma baktım da güzel geldi gözüme ...

placebofan dedi ki...

KIZLAR biraz insaf ya! O çirkin ayaklarına rağmen onların yerinde olmayı ya da onlar kadar celebrity ve güzel yüzlü olmayı Istemez miydiniz? Bence isterdiniz:)

Gamze dedi ki...

Ne kadar kotu bir sey aslinda ayaklarin kotu olmasi. Cunku bir kadinin bakimli olup olmadigi el ve ayagindan anlasilir genelde. Ayakkabi secimleriylr ayaklarini bu hale getiren o kadar cok kadin var ki. Posttaki victoria beckham da onlardan biri. Bu arada gercekten en cirkinleri bulup cikarmissin didem.

funda karaca dedi ki...

Ay bu kadar çirkin olduğunu bilmiyordum ayaklarının ..
Kabus gibi..

Velev Ki Huysuzum dedi ki...

Uma Thurman da "Tamam tükendim şu anda" diyordum kiii, öldürücü darbeleri birbiri ardına indirmişsin yemin ediyorum gece kabuslardan kabuslara koşmaktan korkuyorum şu anda.

Didem Antebi dedi ki...

hahahahahahahaha cok gülüyorum yorumlara kızlar süpersinizzz:) Demekki benle ayni fikirde bir sürü insan var ayak gercekten cok önemli ya istediğin kadar güzel ol yazin rahat rahat sandalet giyemedikten sonra ne işime yarar:))

Mine dedi ki...

Yazik ya benim boyle ayaklarim olsa denize bile giremezdim herhalde, herkes ayaklarima bakiyor gibi gelirdi.

Adsız dedi ki...

www.feetmagazine.com :) çıldır!