30 Mayıs 2012 Çarşamba

Bottega Veneta Eşofmanlar

Bir zamanlar Bağdat Caddesi'nin tamamı gri eşofmanları, sarı botları, sarı düz fönlü uzun saçları ve aşırı solaryumlu tenleriyle bir grup genç kızın istilasına uğruyordu. Şu anda durum değişti ama o dönemi unutmak hepimiz için çok zor.

Sönük geçen Resort 2013 defilelerinden Bottega Veneta'nın açılışındaki iki parça beni o günlere götürdü. Muhtemelen bariz şekilde eşofman olmalarına rağmen ellerindeki çantalarla bir arada biraz garip görünmeleri yüzünden bana o Bağdat Caddesi günlerini hatırlattı...
Siz ne dersiniz bu görünüm için?

3 yorum:

Bc dedi ki...

o günleri unutamayanlardan biri olarak biraz ürperiyorum =)

PAPİŞ STYLE dedi ki...

hah haaa:)) sanırım 80lerin sonu 90ların başında böyleydi. Evet solaryum daha yeni başlamıştı gri eşofmanlar sarı timberland botlar vardı benim zamanımda ve bir hayli de devam etti bu dönem:) Ben bu Bottega eşofmanları da almayayım. Benim eşofmana alerjm var. Ne yeşil adidas eşofmanlar ne de bottegalar kalsın:) Alanlara mani olmayayım:) sevgiler.

Velev Ki Huysuzum dedi ki...

:)))) Koptumm :)))
Hafta içi Barbour, Timberland bot, Lacoste çanta&okul; haftasonu eşofman, dirsekte LV, saçlarda ponpon tokayla yapılmış ucubik at kuyruğu ya da kıskaçlı topuzla yapılmış sarımsak demeti topuzu ve bol bol bronzer :P Ben o yıkımı hala atlatamadım :)))